משחקי תפקידים סקסיים

נערות ליווי וחשפניות יקרות, מדוע לנסות משחק תפקידים עם לקוח?

 

כי זה יכול להיות כיף וזה יכול להוציא אותך מן השגרה. כן, גם את יכולה למצוא את עצמך תקועה בשגרה עם הלקוחות שלך ... כי לא כל הגברים הם בעלי דמיון רחב והרצונות המיניים הבסיסיים של גברים הם למעשה די נפוץ ויסודיים.

 

לכן מומלץ לתבל את העיניים בין הסדינים בעזרת משחקי תפקידים מיניים וסקסיים.

 

עם שותף החיים שלך אתה עשוי לחשוב כי קשה לפתוח את הדיאלוג הזה לאור הדרך בה ניתן לתרגם.

 

אם אתה לא באמת מסוים היא יכולה לסמוך על כך שאתה מותש אתה ואתה לא מרוצה עם ההוצאה להורג שלה במיטה, וזה תיבת פנדורה כי לא צריך להיפתח על הסיכוי כי אתה לא מרגיש די בטוח להתחיל את הדיון.

 

עם דברים הליווי הם באמת בסיסיים שכן היא מבינה כי היא ללכת אל הצעירה הצעירה לגבי קיבועים וחלומות כי אתה צנוע מדי או חרדה, מה שהופך אותו בלתי אפשרי לדבר עם מישהו אחר.

 

בחורה צעירה מחופשת לארנבת חושנית


אז אילו משחקי תפקידים ותחפושת כדאי לבחור?

 

הלכו לפני אנשים, שלא המפנטזים בכלל על נסיעה של ליווי ועל הרגע ההוא, כשהיא פותחת את הכניסה, לובשת את התחתונים של הסרט, שהופכת את כולכם לקרניים, לוקחת אליכם את העיניים המפתות ואת זה חיוך יפה שופע ערבויות.

 

אנו, ככלל, יש אנרגיה יצירתית וככל שאנו מתרגלים אותה במיטה, כך ברור יותר שהיא מתקדמת לקראת הפיכתם, ובוודאי את הפיכות החמורות יותר אל תוך התענוג שחווה.

 

אנחנו באמת מעריכים את העמדת הפנים מגיל צעיר מאוד, כאשר כילדים אנחנו קופצים על ההזדמנות להניח חלקים מגוונים - גיבורים, מומיה / אבא, המומחה וכן הלאה.

 

המטפל מבהיר כי השמחה שחשה מעמיד פנים היא חלק מהשתוקקותנו לאידאליזם, הכמיהה שלנו לזנוח את אישיותנו לתמיכה באחרת, לפעמים אחת טובה יותר.

 

 

כמו כן, לכאורה, העמדת הפנים מסייעת לנו לשפר את האמון, הוודאות וההתנהגות שלנו בחיים האמיתיים.

 

אז נערת לווי יקרה ולקוחות, למה לפעול באופן טבעי בכל פעם שאתה עוסק ביחסי מין כאשר אתה יכול להיות אישיות מסתורין.

 

יצאנית צמרת במשחק תפקידים חשאי השכנה ממול

 

אתן, אולי, אתה משתמש בחלקים המהותיים - לוקח על עצמו מראה של מטפלת רפואית, של גברת צעירה בבית-ספר, פירטית או שוטרת, אבל למה לא לגוון ולנסות דברים חדשים קצת?

 

תשאלי  את הלקוח שלך מראש מה הוא גיבור האהובים עליו ביותר, מה המבצע הוא מעדיף ביותר, מה המצב הוא צריך לשחזר ולהדהים אותו כאשר הוא פותח את הכניסה שלך!

 

וגברות, הנה איך את הופכת לקוח לאחד קבוע! הכל אפשרי ומותר, את רק צריכה לשחק במשחקי תפקידים יחדיו.

 

נשמח לשמוע רעיונות למשחקי תפקידים חדשים בתגובות בתחתית העמוד!

 

מאת Mevugarim.Write a comment

Comments: 2
  • #1

    בני (Thursday, 08 June 2017 15:55)

    סרטון אשש אחי

  • #2

    Banana (Sunday, 11 June 2017 17:20)

    תודה